CS-Bulgaria : пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CS-Bulgaria : пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

http://cs-bulgariq.host-bg.info/forum/
 
Върни се в сайтаHomeGalleryLatest imagesRegisterLog in

 

 Кандидацтвам за админ

Go down 
+4
Mr.GreeN
martyty
Sk8 *7h3 K!Ll3r
CSjay
8 posters

Одобрявате ли ме ?
1. Да
Кандидацтвам за админ Icon_voting_bar25%Кандидацтвам за админ Icon_voting_bar
 25% [ 3 ]
2. Не
Кандидацтвам за админ Icon_voting_bar75%Кандидацтвам за админ Icon_voting_bar
 75% [ 9 ]
Total Votes : 12
 
Poll closed

AuthorMessage
CSjay
First blood
First blood



Д°smarД±c sayД± : 3
Registration date : 2008-05-07

Кандидацтвам за админ Empty
PostSubject: Кандидацтвам за админ   Кандидацтвам за админ Icon_minitimeWed May 07, 2008 8:33 pm

Играя Counter Strike от 4 5 години.На 17 години съм.На ден посещавам Counter Strike по 4 5 часа.Обичам културното държание в сървърите и мразя хакерите.Оважаван всички играчи от главния админ до обикновения играч.Знам всичко за админските права,бил съм админ поне 6 7 пъти.Знам всичко за Amx и amx x модове.Ще разпостранявам сървъра постояно и ще го пазя постояно.Ще си оставя телефоният номер и моят Skype когато има хакер в сърърат и по слочаиност не съм в сървърът ще ми звънят или пишат и аз ще вляза в сървърът и ще го видя кои е нарушителят.Никът ми в Counter Strike е CSjay.Моят Skype e georgi.dobrev6.Телефоният ми номер е 0889132991.Ако ме харесате гласуваите за да ако не Не.
Back to top Go down
Sk8 *7h3 K!Ll3r
Ultra Kill
Ultra Kill
Sk8 *7h3 K!Ll3r


Д°smarД±c sayД± : 98
Age : 31
Location : Велики Преслав, България
Registration date : 2008-02-27

Кандидацтвам за админ Empty
PostSubject: Re: Кандидацтвам за админ   Кандидацтвам за админ Icon_minitimeWed May 07, 2008 8:46 pm

Извиняваи, но не те знам поиграи малко и тогава ще гласувам и не те знам ставаш ли за админ после ще вляза в цс и ще те гледам как играеш!!! CS-Bulgaria Давам НЕ защото не си редовен!!!

Кандидацтвам за админ 166069h

Кандидацтвам за админ 166071V


Last edited by n0 CoNTrol *7h3 K!Ll3r on Wed May 07, 2008 9:55 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
http://www.csbulgaria.azerbaijaniforum.com
Гост
Guest




Кандидацтвам за админ Empty
PostSubject: Re: Кандидацтвам за админ   Кандидацтвам за админ Icon_minitimeWed May 07, 2008 8:52 pm

Бате за пръв път те виждам не те знам хич играи повече и в сървара и некаде след месец пак пусни кандидатура да си направиш приятели в сървара сега няма да гласувам.
Back to top Go down
Гост
Guest




Кандидацтвам за админ Empty
PostSubject: Re: Кандидацтвам за админ   Кандидацтвам за админ Icon_minitimeWed May 07, 2008 9:07 pm

След една седмица най-kъсно ще гласувам.. тъи като и аз не съм те виждал изобщо Mad
Back to top Go down
CSjay
First blood
First blood



Д°smarД±c sayД± : 3
Registration date : 2008-05-07

Кандидацтвам за админ Empty
PostSubject: Re: Кандидацтвам за админ   Кандидацтвам за админ Icon_minitimeWed May 07, 2008 10:01 pm

Видяло се то никои няма гласува за мен Rolling Eyes .Еи туи е то България всеки завижда на другия .....
Back to top Go down
Гост
Guest




Кандидацтвам за админ Empty
PostSubject: Re: Кандидацтвам за админ   Кандидацтвам за админ Icon_minitimeWed May 07, 2008 10:03 pm

CSjay wrote:
Видяло се то никои няма гласува за мен Rolling Eyes .Еи туи е то България всеки завижда на другия .....

Аз пък за кво да ти завиждам Suspect
Back to top Go down
martyty
First blood
First blood



Д°smarД±c sayД± : 19
Registration date : 2008-04-03

Кандидацтвам за админ Empty
PostSubject: Re: Кандидацтвам за админ   Кандидацтвам за админ Icon_minitimeWed May 07, 2008 10:07 pm

ГласуваМ За .Защото ме кефиш днеска малко те погледах наистина дори и не чатиш давам ти да зада видиш че сам пич Laughing
Back to top Go down
Гост
Guest




Кандидацтвам за админ Empty
PostSubject: Re: Кандидацтвам за админ   Кандидацтвам за админ Icon_minitimeWed May 07, 2008 10:08 pm

Бате стегни се какво има да ти завиждаме тука не се става туко така админ какво искаш ти си влязал един път и искаш да станеш админ.Трябва време
Back to top Go down
Mr.GreeN
Banned
Banned
Mr.GreeN


Д°smarД±c sayД± : 325
Location : Old Trafford
Registration date : 2008-02-15

Кандидацтвам за админ Empty
PostSubject: Re: Кандидацтвам за админ   Кандидацтвам за админ Icon_minitimeWed May 07, 2008 10:14 pm

Неизвестния wrote:
Играя Counter Strike от 4 5 години.
Играеш и по 4-5 часа на ден,но не и в нашите сървъри ?
Според мен си търсиш повод,за да станеш админ...
Айде поиграй малко и тогава Wink
Back to top Go down
https://csbulgaria.azerbaijaniforum.com
*UMK3*
Ultra Kill
Ultra Kill
*UMK3*


Д°smarД±c sayД± : 60
Registration date : 2008-04-22

Кандидацтвам за админ Empty
PostSubject: Re: Кандидацтвам за админ   Кандидацтвам за админ Icon_minitimeThu May 08, 2008 11:56 am

и аз за първи път те виждам Suspect . Бъди по-редовен в сървъра и тогава ще гласувам..
Back to top Go down
Inver7*
Rampage
Rampage
Inver7*


Д°smarД±c sayД± : 178
Age : 31
Location : In YouR Hear7s {}
Registration date : 2008-02-24

Кандидацтвам за админ Empty
PostSubject: Re: Кандидацтвам за админ   Кандидацтвам за админ Icon_minitimeThu May 08, 2008 12:19 pm

братле за първи път те виждам тряа да те вида колко често играеш и тогава ще гласувам Suspect
Back to top Go down
cyber sho7^>Cs S7a[L]k
First blood
First blood
cyber sho7^>Cs S7a[L]k


Д°smarД±c sayД± : 12
Age : 31
Registration date : 2008-04-17

Кандидацтвам за админ Empty
PostSubject: Re: Кандидацтвам за админ   Кандидацтвам за админ Icon_minitimeSun May 11, 2008 12:36 am

цъкай по често в сървара сички да те опознаят па ше видими кво ше стане albino
Back to top Go down
http://www.roskataaaaa.znih.com
aWp_LeArN!nG
Администратор
Администратор
aWp_LeArN!nG


Д°smarД±c sayД± : 306
Age : 30
Registration date : 2007-11-17

Кандидацтвам за админ Empty
PostSubject: Re: Кандидацтвам за админ   Кандидацтвам за админ Icon_minitimeSun May 11, 2008 9:20 pm

НЕОДОБРЕН
Back to top Go down
http://damian.com/
Sponsored content





Кандидацтвам за админ Empty
PostSubject: Re: Кандидацтвам за админ   Кандидацтвам за админ Icon_minitime

Back to top Go down
 
Кандидацтвам за админ
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
CS-Bulgaria : пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ :: Кандидатстване за админи-
Jump to: