CS-Bulgaria : пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CS-Bulgaria : пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

http://cs-bulgariq.host-bg.info/forum/

Върни се в сайтаHomeGalleryRegisterLog in

Предложение за Турнир на Classic pr0 bg

Go down 
AuthorMessage
Progre$$iv3 | **EnGaGe**
Multi Kill
Multi Kill
Progre$$iv3 | **EnGaGe**

Д°smarД±c sayД± : 48
Registration date : 2008-03-24

Предложение за Турнир на Classic pr0 bg Empty
PostSubject: Предложение за Турнир на Classic pr0 bg   Предложение за Турнир на Classic pr0 bg Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 2:33 pm

Обръщам се към всички админи на сървара.Имам 1 идея,която мисля от одавна ,но все забравям да я публикувам. Защо Classica не си направи турнирче.Ето примерно как може да стане.
Всеки месец да има по 1 турнир (5 vs 5) като отборите се записват във форума.Определя се дата,на която ще е търнира и се съобщава.Най -добре е турнира да се провежда в събота,защото няма училище,работа и общо зето е айляк Happy .Картите са de_dust2,de_nuke,de_inferno,de_train (това са картите,на които се играят професионалните турнири.Картите за определен двубой се избират случайно.Настройките на про турнирите са:
timel imit 99999
win limit 99999
round limit 15
time per round 2
freez time 6
starting money 800
buy time 1.5
footsteps enabled
death camera type only first person
death cam (fade to black ) disabled
fr fire enabled
kill team killers disabled
kick idle and team killing disabled
flashlight enabled
Играе се на 1 карта.Като първите 15 игри 1 отбор е CT а 2рите 15 игри са терористи.В този ден на турнира само играчите от 2та отбора могат да са в сървара като е най добре да се слага пас и да се казва само на участниците.Добре е да има 1 свястен админ или играч,който разбира от HLTV (най-добре аз,защото знам настройките) и този админ или играч да прави демота за да може после да се качват евентуално във сайта на класика и,който иска да дръпва и гледа мача.HLTV e програма за записване на демо с повече възмогности ,например да сменяте играча,който да гледате.Също така тези демота ще са доказателства за това дали има или няма хак като просто се наплюдава съответния играч.Ако имате вапроси за още нещо ми пишете Smile
Back to top Go down
aWp_LeArN!nG
Администратор
Администратор
aWp_LeArN!nG

Д°smarД±c sayД± : 306
Registration date : 2007-11-17

Предложение за Турнир на Classic pr0 bg Empty
PostSubject: Re: Предложение за Турнир на Classic pr0 bg   Предложение за Турнир на Classic pr0 bg Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 3:17 pm

Турнира е организиран изчакайте съобщения за записване и още инфо.

Back to top Go down
http://damian.com/

Предложение за Турнир на Classic pr0 bg
Back to top 
Page 1 of 1