CS-Bulgaria : пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CS-Bulgaria : пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

http://cs-bulgariq.host-bg.info/forum/
 
Върни се в сайтаHomeGalleryLatest imagesRegisterLog in

 

 До Всички админи!

Go down 
+2
aWp_LeArN!nG
-Saturday Night-
6 posters
AuthorMessage
-Saturday Night-
Модератор
Модератор
-Saturday Night-


Д°smarД±c sayД± : 89
Location : Перник
Registration date : 2007-11-17

До Всички админи! Empty
PostSubject: До Всички админи!   До Всички админи! Icon_minitimeTue May 13, 2008 2:44 pm

Въпросният хакер (Neccesery) е баннат пернамент от ..::Classic Pr0. Bulgaria::.. От Мен и WstyleFIRE От сега нататък когато видя админ да унбанва банвам човека които унбанва и човека които е унбаннат!
Back to top Go down
aWp_LeArN!nG
Администратор
Администратор
aWp_LeArN!nG


Д°smarД±c sayД± : 306
Age : 30
Registration date : 2007-11-17

До Всички админи! Empty
PostSubject: Re: До Всички админи!   До Всички админи! Icon_minitimeTue May 13, 2008 3:22 pm

ахах , нещо много права взехте вие и внимавайте !!
nLz играем от 9-10 годишни и не е хакер ! от сега на татък според твойте думи ще сложа ново правило # 2 на сървъра
и на форума #2 !
Back to top Go down
http://damian.com/
-Saturday Night-
Модератор
Модератор
-Saturday Night-


Д°smarД±c sayД± : 89
Location : Перник
Registration date : 2007-11-17

До Всички админи! Empty
PostSubject: Re: До Всички админи!   До Всички админи! Icon_minitimeTue May 13, 2008 5:05 pm

Дамяне искаш ли 2 Демота? На 1-то nLz > She Makes me so good* играе с WALL HACK много ясно си личи как му скача мерника и ги меля през стената! Другото е пак същия играч играе с SPEED HACK точно в ...::Classic Pr0 Bulgaria::... незнам какви админи праиш ти ама сървъра пропада...
Back to top Go down
ScArFaCe*
Ultra Kill
Ultra Kill
ScArFaCe*


Д°smarД±c sayД± : 67
Age : 32
Registration date : 2008-04-19

До Всички админи! Empty
PostSubject: Re: До Всички админи!   До Всички админи! Icon_minitimeTue May 13, 2008 6:06 pm

дамяне сталкер е прав снощи като го унбаннаха тоя nLz > She Makes me so good тои започна да слапва и банна един . и след 1мин от пълен сървър останаха 7 човека . ние само ти казваме ти какжо то искаш прави
Back to top Go down
Inver7*
Rampage
Rampage
Inver7*


Д°smarД±c sayД± : 178
Age : 31
Location : In YouR Hear7s {}
Registration date : 2008-02-24

До Всички админи! Empty
PostSubject: Re: До Всички админи!   До Всички админи! Icon_minitimeTue May 13, 2008 8:42 pm

да Дамяне сталкер е прав засичал сам SHe makes me so good да играе с хак само да не се връщаме на тая тема дето тоя ме банна с ника който нямам имунитет но тва е друг въпрос.She makes me so good проблема на целия сервер Mad дамяне направи нещо
Back to top Go down
Гост
Guest




До Всички админи! Empty
PostSubject: Re: До Всички админи!   До Всички админи! Icon_minitimeTue May 13, 2008 8:54 pm

inver7 ти трай по добре, че си адски бот сека врътка /rankstats злетаК.. от делно да не говорим, че незнаеш как да си използваш радара..
Back to top Go down
Inver7*
Rampage
Rampage
Inver7*


Д°smarД±c sayД± : 178
Age : 31
Location : In YouR Hear7s {}
Registration date : 2008-02-24

До Всички админи! Empty
PostSubject: Re: До Всички админи!   До Всички админи! Icon_minitimeTue May 13, 2008 8:57 pm

бот ли съм бе ламер не ми говори така бе ей хакер насран поне не играя с wall и speed още 1 път ми кажи така и директно ф Бухово идвам...
Back to top Go down
Mr.GreeN
Banned
Banned
Mr.GreeN


Д°smarД±c sayД± : 325
Location : Old Trafford
Registration date : 2008-02-15

До Всички админи! Empty
PostSubject: Re: До Всички админи!   До Всички админи! Icon_minitimeTue May 13, 2008 9:33 pm

Ей успокойте се бе !
Дамяне и ти виж малко к'во става не сам по нас да се караш,където вършиме най-много работа !

п.П:nLz > She makes me so good току що (21:15 / 13.05) играеше в сървъра ,мисля че Sophia Bush го е unban ,тъй като играеха заедно,пък и са приятели !
Не мога да го обвинявам,че е хак,но ако наистина на демото се вижда к'вото треа се досещате как'во означава ...
rulez
Back to top Go down
https://csbulgaria.azerbaijaniforum.com
Гост
Guest




До Всички админи! Empty
PostSubject: Re: До Всички админи!   До Всички админи! Icon_minitimeWed May 14, 2008 12:49 am

Eла... Ела тва искаме
Back to top Go down
Sk8 *7h3 K!Ll3r
Ultra Kill
Ultra Kill
Sk8 *7h3 K!Ll3r


Д°smarД±c sayД± : 98
Age : 31
Location : Велики Преслав, България
Registration date : 2008-02-27

До Всички админи! Empty
PostSubject: Re: До Всички админи!   До Всички админи! Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 5:27 pm

Стига сте се карали ве, тва е просто игра Exclamation Exclamation
Back to top Go down
http://www.csbulgaria.azerbaijaniforum.com
Гост
Guest




До Всички админи! Empty
PostSubject: Re: До Всички админи!   До Всички админи! Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 10:29 pm

ти виждаш ли темата от кога е ?
май си просиш бана
Back to top Go down
Sponsored content





До Всички админи! Empty
PostSubject: Re: До Всички админи!   До Всички админи! Icon_minitime

Back to top Go down
 
До Всички админи!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
CS-Bulgaria : пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ :: Съобщения-
Jump to: